V pohodě den a ani nevím proč, co s tím naděláš Dane, tak si povyskoč :-)

22. dubna 2006 v 0:16 | Dandhi |  Mé výlevy
Dneska se cítím v pohodě...nestalo se nic super, něco na co bych zas tak moc vzpomínal, jen se cítím pohodově a krásně uklidněně. Ve škole nám odpadli dvě hodiny, ladně jsem se vyhnul písemce z fyziky a ze zkoušení z Dějepisu jsem bez větší námahy dostal jedničku. No, né že bych toho zas tak moc věděl, ale byli jsme zjkkoušení dva a ona se ptala toho druhého já jsem to co nevěděl ten kluk řekl s výrazem, že to bez řečí umím, takž se mne na nic učitelka neprtala a dostal jsem jedničku. Pak jsem se v tom dnešním krásně prosluněném dni poflakoval po venku, tu se poflakoval na zmrzlině se spolužákama, tu jsem popil pivka s Vondrou a spol. Po krátkém najezení se doma jsem vyrazil opět do školy, tentokrát ale na promítání pro mne srdcového filmu Přelet nad kukaččím hnízdem. Ten film má pro mne dvojí význam asi kvůli tomu, že jsem se vždycky bál, že v nějakém ústavu skončím a potkal jsem i několik lidí, kteří je obývali. Kdysi, není tomu tak dávno, jsem se těch lidí trošku bál a trošku se jich štítil, snad to byl ten pudový strach z toho, že jsem mohl taky podobně skončit. Tím, že jsem se ale začal prostřednictvím plavání s těmahle lidma stýkat, se mi otevřeli obzory. Jasně, furt preferuju asistenty, ale poznal jsem tam i pár zajímavých různě postižených lidí. Například týpek, který zná nazpaměť jízdní řád. On si ho čte jako knížku, každou volnou chvilku a když se ho na nějaký spoj zeptáš, řekne ti ho z fleku. vcelku psycho. Nebo třeba ti mentálně postižení. Oni celou dobu mlčí, ale občas něco prohodí a světe div se, ta jedna věta vám mnohdy poradí mnohem víc než tisíce rad. Jsou to takové chvíle prozření. Ono je to o tom se k lidem chovat jako k lidem. Je dost drsné, že v našich končinách jou ještě ted ústavy, ve kterých se sestry dotýkají těch děcek výhradně v gumových rukavicích, jako kdyby byli něščím infikováni.
No, po shlédnutí filmu jsem se procházel městem, kecal se známýma, tu o knížkách, tu o japonských zástrčkách. Já tyhle chvilky miluju. Chvíle, kdy se procházíte naší Břeclaví a můžete si říct, že je krásná. Ty procházky mne fakt dostávají. Při té dnešní jsem pak ke koni potkal Lucku(ne Lucku R., Lucku S.) s Veronikou a nějakýma jinýma holkama, které se chystali vyrazit do blocku, tak jsem je doprovodil, kecali jsme, popíjeli, no prostě pohoda. Zaujala mne Veruš. Sama o sobě není výjimečně přitažlivá, ale vyzařuje z ní jakýsi zvláštní sex appeal. Nu, možná děvčata jsou trošku tzv. smažky, jak mi kdosi řekl, ale zjistil jsem, že mne to vůbec neštve. Muzika, ani nějaký styl oblékání podle mne charakter člověka neovlivní, at si říká, kdo chce, co chce. Blbci jsou stejně mezi pankáči, rockery, metalisty, discofily či technaři. A stejně jsou mezi nimi i v pohodě lidi. Když nad tím tak přemýšlím, moje největší láska v pubertě Linda byla a je šílená discofilka a nikdy mi to nevadilo. Nebojujme proti smažkám a technařům, ale proti blbcům a hajzlům:-)
Když jsem se dostal dom, uvítal mne bratr s hordou nadávek kvůli tomu, že jsem nainstaloval ICQ bez jeho svolení ale ani to mi nezkazilo pohodovou náladu. Dnešní den se povedl, i když mne naštvali hádky v pařebné skupině, ale jelikož jsem se ničeho nezůčastnil, nic jsem nezažil přímo.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Lucie Lucie | 22. dubna 2006 v 11:34 | Reagovat

Oj..začínám se měnit...doufám,že k lepšímu...možná je to i díky tobě...díky:)

2 Nikola Nikola | 22. dubna 2006 v 15:06 | Reagovat

Ó Břeclav krásná, Břeclav má...=)

3 Nikola Nikola | Web | 22. dubna 2006 v 15:07 | Reagovat

btw Dane měj se krásně, SKLÁDEJ BÁSNĚ

=)

4 Dandhi Dandhi | 23. dubna 2006 v 16:19 | Reagovat

Lucie: No, to mne těší, ale myslím si, že zrovna já v tom prsty nemám...my se moc neznáme. Jsme v jedné třídě, občas spolu prohodíme pár slov(většinou to dopadá tak, že něco plácnu, ty se naštveš a tím to končí:-) )

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama