Červenec 2006

Strakonice Camp 2006

30. července 2006 v 0:26 | Dandhi
Hej děcka, zažil jsem ted úžasný týden ve Strakonicích. Oficiálně to teda má být soustředění v plavání, ale každý ví, že tam jde hlavně o lidi. O ty lidi, kteří mne za těch pár týdnů. co se dohromady známe zná možná asi tak jako spousta lidí za celý život. Jsem úžasně nabitý:-D Stará přátelství zas a znovu dostala šťávu a poznal jsem spoustu úžasných lidí. Třeba takovou Tamaru, námi důvěrně přezdívanou Radiolokátor:-D Ta holka není přímo sexbomba, ale má úžasnou charismu, akorát jsem si s ní normálně moc nepokecal, páč jsme se skoro furt chechtali. Tak zábavnou kocovinu jako s ní jsem snad ještě nezažil. Mimochodem, dneska jsem dohromady spal asi hodinu, takže omluvte trošku toho chaosu v tomhle článku. Mám toho v hlavě spoustu. Se známýma jsme natočili pásmo skečů a přes naše obavy(plánovali jsme proraženízdi automobilem a útěkem v dýmu s ďábelským smíchem na rtech) to mělo úspěch, takže jsme byli za celebrity:-D Ale pochybuju, že by to mělo takovou hodnotu pro lidi, co ve Strakách nebyli. Jojo, víte, ač má třeba ten Jaarda Bečvář, s kterým jsme to vymysleli, své chyby, tak jhe s ním šílená sranda a jsme už za těch pár let sehraná dvojka. úžasný zážitek jsem měl s jednou neslyšící dívkou. Ti neslyšící, jak moc nemluví, působí hrozně elegantním dojmem. Jsem si s ní povídal přes mobil a bylo to pro mne hrozně objevné. Jo a ještě jsem se učil pár základních frází ve znakové řeči jako: Jaké máte spodní prádlo?
Pokud jde o pokec, asi nikdy jsem si tak...moudře...nepokecal s nikým jako s Lubem....vyzařuje z něj zvláštní klid. Určitě mne hodně ovlivnil.
Piercing v pupíku Lenky byl vcelku slušivý, což pro mne bylo příjemné překvapení. Jsem byl u tooho jak byla propíchávána a řeknu Vám, že vodka je jako anestetikum výborná.:-D
Akorát to plavání. Na začátku kursu jsem měl čas 2:50 a na konci týdne 3:50, takže jsem se za celý týden zhoršil o minutu, slušný výkon, že?:-D Ale na druhou stranu jsem se naučil nádechy( což je dobré umět :-D)
Víte, cítím se z toho týdne vnitřně šíleně nabitý. Ten týden stál za celé ty zbylé tři, co jsem za tím zažil. Víte, ti lidé mne znají jinak než vy, z jiného úhlu pohledu...a já cítím, že tam jsem taky asi trochu jiný. Každopádně to bylo úžasné. A na konci jsem si jako vždy zabulil. Jak vždycky říkám: Nejhorší bude, až nebudu moci prolít slzu za své přátele:-)
Jo a nakonec mne i ta Tamča políbila, po čemž jsem celý týden toužil:-)))